اخبار

گارانتی محصولات

بازدید دکتر سید هادی حسینی مشاور محترم وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مدیر عامل هلدینگ صنایع عمومی تامین به اتفاق هیات همراه از گروه صنعتی عالم آرا

جناب آقای دکتر سید هادی حسینی مشاور محترم وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مدیر عامل هلدینگ صنایع عمومی تامین به اتفاق هیات همراه از گروه صنعتی عالم آرا دیدن فرموده و در نشستی که با مسئولان محلی ، خبرنگاران و اصحاب رسانه داشتند ضمن تحسین کیفیت محصولات تولیدی این شرکت به تشریح برنامه های آتی برای توسعه و پیشبرد برنامه های عالم آرا پرداختند.ایشان همچنین اظهار داشتند:مجموعه عالم آرا جزء واحدهای تولید کننده مهم انواع لوله های GRP در کشور میباشد که با توجه به اهمیت آب و بحران آبی این محصولات بسیار مهم میباشند. تولید لوله های بزرگ آب در بحث ساماندهی آبهای داخلی و مرزی اهمیت زیادی دارد.
علی رغم مشکلات ناشی از برخی فضاسازی ها برای گسترش و توسعه گروه صنعتی عالم آرا برنامه های ویژه و جامعی تدوین شده و در حال عملیاتی شدن می باشد و در این راستا با طرف های ایتالیایی و چینی صحبت شده است.
در شهرستان مرند امکانات و زمین وجود دارد که شرایط برای گسترش و شکوفایی این مجموعه فراهم میباشد و این گسترش یقینا به سود منطقه نیز خواهد بود. همچنین موقعیت استراتژیک این منطقه و دسترسی به آزاد راه های بین المللی مزیت نسبی بالایی را برای این شرکت بوجود آورده است.
در حال حاضر این شرکت در دو شیفت بصورت تمام وقت در حال تولید می باشد و با راه اندازی خط جدید زمینه برای تولید و اشتغال بیشتر فراهم میشود.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

دفتر مدیریت

تهران - کیلومتر 11 جاده مخصوص کرج

گروه کارخانجات پارس الکتریک

ساختمان اداری - طبقه اول

شماره تماس :

تلفکس: 44905123 - 021

---------------------------------

ایمیل :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

کارخانه

ایران - آذربایجان شرقی - مرند
کیلومتر 12 جاده مرند-تبریز - روبروی روستای پیام

شماره تماس :

تلفن: 42399007 - 041

فکس: 42399003 - 041

---------------------------------

سامانه پیامکی :

جهت سهولت در ارتباط با مشتریان و دریافت انتقادات و پیشنهادات

10006568102383